نماینده ولی فقیه در استان لرستان:

حوزه های علمیه خواهران؛ ظرفیتی بزرگ برای اسلام و نظام اسلامی

شناسه خبر : 45672

1396/04/31

تعداد بازدید : 208

حوزه های علمیه خواهران؛ ظرفیتی بزرگ برای اسلام و نظام اسلامی
«حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی» نماینده ولی فقیه در استان لرستان در دیدار با «حجت الاسلام والمسلمین جواد اسماعیل نیا» مدیرکل ارتباطات و همکاری های حوزه های علمیه خواهران، اظهار داشت: حوزه های علمیه خواهران ظرفیتی مهم برای نظام جمهوری اسلامی ایران است و الگویی جامع و کارآمد ارائه می نماید. وجود حوزه های علمیه خواهران در کشور موجب توفیقات بزرگی در زمینه های تحکیم نظام خانواده و باورمندی مردم در اعتقادات، شده است.
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، «حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی» نماینده ولی فقیه در استان لرستان در نشستی که با «حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل نیا» مدیرکل ارتباطات و همکاری های حوزه های علمیه خواهران داشت، گفت: حوزه های علمیه خواهران ظرفیت بزرگی برای اسلام و نظام اسلامی است؛ چراکه در این مجموعه بانوان تعلیم دینی می بینند و با تسلط بر مفاهیم دینی، موجب تغذیه فرهنگی مخاطبین می شوند.
نماینده ولی فقیه در استان لرستان اظهار داشت: امروزه مهم ترین چالش مکاتب الهی مساله نقش زن می باشد. تفکر غربی از بانوان، برداشتی استعماری دارد.
وی افزود: حوزه های علمی خواهران ظرفیتی مهم برای نظام جمهوری اسلامی ایران است و الگویی جامع و کارآمد ارائه می نماید. وجود حوزه های علمیه خواهران در کشور موجب توفیقات بزرگی در زمینه های تحکیم نظام خانواده و باورمندی مردم در اعتقادات، شده است.
حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی تاکید کرد: این مجموعه در بازدارندگی از انحرافات پاسخگویی به شبهات و دستاوردهای علمی بانوان طرح های خوبی داشته و با کم ترین هزینه ها بیشترین فایده ها را برای نظام اسلامی در عرصه بانوان داشته است.
گفنتی است؛ در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل نیا گزارشی از عملکرد کمی و کیفی و دستاوردهای حوزه های علمیه خواهران ارائه نمود.