معاون فرهنگی و مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان ایلام خبر داد

برگزاری کارگاه آموزشی رابطین خبر مدارس علمیه خواهران استان ایلام

شناسه خبر : 45359

1396/04/22

تعداد بازدید : 378

برگزاری کارگاه آموزشی رابطین خبر مدارس علمیه خواهران استان ایلام
معاون فرهنگی و مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان ایلام از برگزاری کارگاه آموزشی برای رابطین خبر مدارس علمیه خواهران خبر داد.
 
به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، «خانم زینب عزیزپور» معاون فرهنگی و مسئول روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان ایلام به ضرورت توجه حوزه ها به امر اطلاع رسانی و تبلیغات اشاره نمود و گفت: امروزه  تبلیغات نقش مهمی در شناساندن سازمان ها و نهادها به مردم دارد. حوزه های علمیه باید از این فرصت استفاده کنیم و توانمندی های مختلف حوزه اعم از آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ... را  در جامعه انعکاس دهیم.
خانم عزیزپور اظهار داشت: استفاده از فرصت تبلیغات و بهره مند شدن از ظرفیت های تبلیغی، منوط به آموزش نیروهای توانمند و علاقه مند به این مقوله است.
وی از برگزاری کارگاه آموزشی رابطین خبر در استان ایلام خبر داد و تصریح نمود: این کارگاه با هدف ارتقاء سطح توانمندی رابطین خبر در حوزه های علمیه خواهران استان، برگزار شد.
معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران استان ادامه داد: در این کارگاه که تدریس آن به عهده «حجت الاسلام والمسلمین یونس گلی» نماینده حوزه نیوز در استان بر عهده داشت، مباحثی از جمله تبیین و تعریف خبر، ارزش ها و عناصر خبری، چارچوب ها و سبک تنظیم اخبار با رویکرد دینی و حوزوی، و ... تشریح شد.