معاون آموزش حوزه علمیه خواهران خوزستان خبر داد؛

آمادگی 33 مدرسه علمیه برای پذیرش سال تحصیلی جدید

شناسه خبر : 38185

1395/11/21

تعداد بازدید : 334

آمادگی 33 مدرسه علمیه برای پذیرش سال تحصیلی جدید
معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران خوزستان از آمادگی 33 مدرسه علمیه برای پذیرش سال تحصیلی 97-96 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، خانم صرخه، معاون آموزش حوزه علمیه خواهران خوزستان، در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به آغاز پذیرش حوزه های علمیه خواهران برای سال تحصیلی 97-96 از تاریخ 15 بهمن، ابراز داشت: متقاضیان می توانند از طریق پایگاه اطلاع اینترتی www.whc.ir و یا با مراجعه به مدارس علمیه خواهران محل سکونت خود نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران خوزستان اظهار داشت: هدف حوزه های علمیه خواهران تربیت بانوانی عالم، مؤمن، انقلابی، مادران و همسرانی نمونه است تا بتوان خانواده ای سرشار از تعالی تربیت و رشد داد.

صرخه با اشاره به این که نام نویسی حوزه های علمیه به دو صورت حضوری(تمام وقت و پاره وقت) و نیمه حضوری است و مقطع های در مقطع های سطح دو(کارشناسی)، سطح سه(ارشد) و سطح چهار(دکتری) صورت می گیرد، ادامه داد: به احتمال زیاد نام نویسی تا پایان اسفندماه خواهد بود اما امکان تمدید نام نویسی وجود دارد.

وی با اشاره به این که در استان خوزستان 33 حوزه علمیه خواهران با نزدیک به 4 هزار طلبه مشغول به فعالیت هستند، گفت: 28 مدرسه سطح 2، چهار حوزه علمیه سطح 3 و یک مدرسه سطح چهار است و اهواز، دزفول، شوشتر، بندرامام خمینی(ره) شهرهای برخوردار از حوزه علمیه هستند./