در جمع طلاب خواهر کهگیلویه و بویراحمد تأکید شد

دشمن با جنگ نرم به دنبال تخریب فرهنگ اسلام است

شناسه خبر : 36805

1395/10/14

تعداد بازدید : 323

دشمن با جنگ نرم به دنبال تخریب فرهنگ اسلام است
«حجت‏الاسلام فضل‏الله نژاد»، استاد حوزه و دانشگاه، در همایش طلیعه حضور حوزه علمیه خواهران کهگیویه و بویراحمد، اذعان کرد: افرادی که قصد تخریب فرهنگ یک کشور را دارند، به وسیله ابزاری این کار را انجام می‎دهند به این نوع از تخریب جنگ نرم می‎گویند.

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، وی اضافه کرد: مدتی است که ابزار برای ضربه زدن به فرهنگ تغییر کرده که تعابیر جدیدی باید برای آن‎ها به کار رود و مقام معظم رهبری(مدظله‏العالی) با عنوان جنگ نرم و نفوذ از آن یاد کرده‎اند.
استاد حوزه، خاطرنشان کرد: اگر قصد فعالیت در مجموعه رسانه داریم، لازمه این کار تبدیل شدن به یک محقق و پژوهشگر است که برای این کار لازم است اطلاعات جامع داشته باشیم. یعنی در مورد یک موضوع بارش فکری داشته باشیم و در مورد آن تمام نکاتی که به ذهن می‎رسد را یادداشت کنیم.
وی ادامه داد: وظیفه طلاب افزون‏بر انتقال آموزش، تأثیرگذاری است و برای این‎که به روی اشخاص تأثیر مثبت داشته باشیم نسبت به نگرش و دیدگاه و حالات طرف مقابل اطلاعات کافی داشته باشیم.
کارشناس فضای مجازی، بیان داشت: برای این‎که طلاب در فضای مجازی تأثیرگذار باشند، باید سطح علمی ‎خویش را بالا ببرند و از منابع معتبر استفاده کنند. به هیچ سایت و منبعی اعتماد نکنند.