فعالیت‌های پژوهش مدارس علمیه خواهران گلستان تشریح شد

شناسه خبر : 128355

1401/08/03

تعداد بازدید : 449

فعالیت‌های پژوهش مدارس علمیه خواهران گلستان تشریح شد
نشست معاونان پژوهش مدارس علمیه خواهران گلستان با هدف برنامه ریزی جهت توازن فعالیت‌های پژوهشی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم بهرامی در جمع معاونان پژوهش مدارس علمیه خواهران گلستان که در حاشیه برنامه اجلاسیه مدیران برگزار شد، هدف از برگزاری این نشست را برنامه ریزی جهت توازن فعالیت‌های پژوهشی عنایت به گستره کار پژوهش در مدارس علمیه دانست.

وی ضمن بیان سخنانی گفت: انتظار پژوهشی از طلاب می‌بایست با تفاوت‌های علمی و مهارتی تناسب داشته باشد، همچنین تدوین جدول برنامه و فعالیت‌های پژوهشی با سطح و پایه طلاب در حال تحصیل، متناسب باشد.

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران گلستان، با بیان این‌که معاونان پژوهش باید نسبت به کیفیت برگزاری ساعات مهارت افزایی در مدارس علمیه نظارت و کنترل لازم را داشته باشند، افزود: اجرای فعالیت های مشارکتی به‌منظور تأمین منابع و تدبیر و مدیریت فعالیت‌ها و برنامه های پژوهشی پرثمر است و طلاب به جهت حضور فعال و موثر در فعالیت های پژوهشی مدرسه باید مورد ترغیب و تشویق قرار گیرند تا در این راه گام‌های استوار بردارند.

خانم بهرامی در ادامه به ارائه مطالب و سخنان خود پرداخت و پیرامون توجه به فراخوان‌های پژوهشی اعم از همایش‌ها و نشست‌های علمی، تهیه جزوات پژوهشی متناسب با سطوح و پایه های تحصیلی طلاب، توجه به کیفیت فعالیت اساتید ارزیاب و راهبری طلاب در جهت تهیه پژوهش های پایانی اصیل و عاری از انتحال و غیره سخن گفت.