مرکز تخصصی فقه و اصول النفیسه اصفهان میزبان بانوی طلبه هندوستانی

شناسه خبر : 128352

1401/08/02

تعداد بازدید : 159

مرکز تخصصی فقه و اصول النفیسه اصفهان میزبان بانوی طلبه هندوستانی
بانوی طلبه هندوستانی، رهبر معظم انقلاب را عامل اتحاد بین مسلمانان جهان دانست و گفت: ولایت فقیه و امام خامنه ای را رها نکنید و همه هدف خود را در معرفی، ترویج و همراهی ایشان قرار دهید.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم نبإزهرا، طلبه جامعه المصطفی العالمیه واحد اصفهان از کشور هندوستان، در نشسی با طلاب و کارکنان مرکز تخصصی فقه و اصول النفیسه اصفهان، جامعه المصطفی را به عنوان یکی از اسباب اتحاد بین اللملی شیعیان برشمرد و افزود: امت اسلامی به عنوان زمینه سازان ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف خواهد بود.

وی با توجه به تسلط به ۴زبان اردو، هندی، انگلیسی و فارسی، تبلیغ دین را مهمترین هدف خود برشمرد و گفت: در شهر ما مذاهب مختلف بودا، مسلمان، وهابی و ... هستند و در بین مسلمانان هم تنها ۱۲۰نفر شیعه هستند.

خانم نبإزهرا، در ادامه در مورد روش های تبلیغ در کشور هندوستان گفت: در کشور هند بیشتر روش تبلیغ از طریق سخنرانی و نوحه خوانی است، اما در کشور ایران با روش های دیگر مثل کتاب، جزوه یا بازی و تبلیغ در فضای مجازی آشنا شدم.

وی، امام خامنه ای را عامل اتحاد بین مسلمانان دانست و در توصیه پایانی به طلاب گفت: ولایت فقیه و امام خامنه ای را رها نکنید و همه هدف خود را در معرفی، ترویج و همراهی ایشان قرار دهید من به عنوان فردی غیرایرانی می بینم که امام خامنه ای چه تأثیری در اتحاد بین مردم دارند.