مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران با مدیر عامل مرکز نشر هاجر دیدار و گفتگو کرد

شناسه خبر : 128268

1401/07/30

تعداد بازدید : 117

مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران با مدیر عامل مرکز نشر هاجر دیدار و گفتگو کرد
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران، با حضور در مرکز نشر هاجر در قم، در دیدار با مدیرعامل این مرکز، خواستار حمایت نشر هاجر از رساله های فاخر سطح چهار طلاب خواهر و افتتاح نمایندگی نشر هاجر در استان مازندران شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد قائمی، مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران، با حضور در دفتر نشر هاجر در قم، در نشستی با مدیرعامل و مسئولین نشر هاجر به بررسی فعالیت ها و نقاط مشترک با این مرکز پرداخت.

از جمله نتایج این نشست، بیان فعالیت ها، اهداف، توانمندی ها و راهکارهای تداوم همکاری ها و برنامه ریزی برای امضای تفاهم نامه بین این دو ارگان برای هفته کتاب بود.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان مازندران، با بیان ظرفیت های موجود در این استان از جمله تشکیل گروه های پژوهشی تحت نظر معاونت پژوهش استان، گروه شعر و هنر تحت نظر معاونت فرهنگی، تشکیل جلسات هم اندیشی مستمر برای معاونان پژوهش مدارس علمیه خواهران مازندران، تشکیل شوراهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی در استان و ... به لزوم حمایت و تشویق طلاب برای ارائه آثارشان اشاره کرد.

وی خواستار سرمایه گذاری و حمایت نشر هاجر از رساله های فاخر سطح چهار از ابتدای کار و افتتاح نمایندگی نشر هاجر در استان مازندران بود.