امام جمعه شهرستان خاش:

یکی از جلوه های وحدت مردم ایران، ایستادگی جوانان شیعه و سنی در مقابل دشمن بعثی در راه حفظ کشور و اسلام بود

شناسه خبر : 128121

1401/07/26

تعداد بازدید : 159

یکی از جلوه های وحدت مردم ایران، ایستادگی جوانان شیعه و سنی در مقابل دشمن بعثی در راه حفظ کشور و اسلام بود
امام جمعه شهرستان خاش گفت: یکی از جلوه های وحدت مردم ایران، هشت سال دفاع مقدس است که رزمندگان دوشادوش هم در مقابل دشمن بعثی ایستادگی کردند و خون جوانان شیعه و سنی ما، در راه حفظ کشور و اسلام باهم آمیخته شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اکرم صلوات الله علیه، کارکنان و اساتید مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) خاش، به همراه حجت الاسلام و المسلمین غلام رضا دهقان، امام جمعه و کارکنان سازمان تبلیغات شهرستان خاش، با دو خانواده شهید از شهدای اهل تسنن؛ "شهید محمد امین ریگی" و "شهید شعیب مراد زهی" دیدار کردند.

امام جمعه شهرستان خاش در این دیدار گفت: هفته وحدت، میراث نورانی امام راحل عظیم الشأن ماست. وحدت شیعه و سنی، موجب قدرت جهان اسلام و خاری در چشم استکبار جهانی است.

وی در ادامه گفت: مردم ما اعم از شیعه و سنی سال هاست که با برادری و انس و الفت در کنار هم زندگی می کنند و این الگو و نمونه ای است برای جهانیان و این اسلام واقعیست که ما باید آن را به جهان صادرکنیم تا صلح در سرتاسر جهان برقرار شود.

امام جمعه شهرستان خاش گفت: یکی از جلوه های وحدت مردم ایران، هشت سال دفاع مقدس است که رزمندگان، دوشادوش هم در مقابل دشمن بعثی ایستادگی کردند و خون جوانان شیعه و سنی ما، در راه حفظ کشور و اسلام باهم آمیخته شد. این رسالت سالیان درازی است که ادامه دارد و همانطور که شاهدیم هم اکنون هم شیعه و سنی دوشادوش هم در برابر فتنه های دشمنان کوردل سینه سپر کرده اند و حاضرند برای حفظ آب و خاک و ارزش های نظام جمهوری اسلامی و ایجاد امنیت جان خود را فدا کنند و ما قدردان این روحیه جهادی و انقلابی شما خانواده های شهدای اهل تسنن هستیم.