دیدار سرپرست حوزه علمیه خواهران خوزستان با معاونان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

شناسه خبر : 128094

1401/07/26

تعداد بازدید : 133

دیدار سرپرست حوزه علمیه خواهران خوزستان با معاونان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
سرپرست حوزه علمیه خواهران خوزستان به همراه معاونین، با معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم فاطمه مطوس، سرپرست حوزه علمیه خواهران خوزستان در دیدار با معاونان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، درباره برنامه های هفته کتاب و پژوهش گفت: مدیریت حوزه علمیه خواهران خوزستان در نظر دارد در این هفته با برگزاری آیین گرامیداشت پژوهشگران، از چهل اثر تالیف شده توسط بانوان طلبه رونمایی و از آنان تقدیر به عمل آورد.

وی با بیان اینکه ایجاد غرفه کتاب و سبک زندگی اسلامی در نمایشگاه کتاب استان خوزستان، از برنامه های مدنظر این مدیریت است، ابراز کرد: امیدواریم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همکاری مناسبی برای این امر داشته باشد.

در ادامه ای این دیدار، آقای منادی، سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به ابعاد گسترده همکاری های فی مابین گفت: از جمله حمایت هایی که این اداره کل می تواند انجام دهد، حمایت از مشاغل و کارگاه های خانگی و کتب تالیف شده توسط بانوان طلبه است.

وی افزود: شرکت طلاب در جشنواره کتابخوانی رضوی بحمدلله خوب بوده است، امید است که در جشنواره پیش رو هم طلاب بالاخص بانوان حضور چشمگیرتری داشته باشند.