با همکاری پژوهشکده زن و خانواده؛

اولین کنفرانس بین المللی خانواده و تربیت معنوی برگزار می‎‌شود

شناسه خبر : 128045

1401/07/25

تعداد بازدید : 352

اولین کنفرانس بین المللی خانواده و تربیت معنوی برگزار می‎‌شود
اولین کنفرانس بین المللی خانواده و تربیت معنوی با همکاری پژوهشکده زن و خانواده مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار می‎‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی "خاتم"، در راستای فراهم آوردن فرصت مناسبی برای گسترش و ترویج نتایج حاصل از پژوهش های محققان و صاحب نظران حوزه خانواده در سطح بین الملل، اقدام به برگزاری اولین کنفرانس بین المللی خانواده و تربیت معنوی  با مجوز ISC به شماره 21630-01210 به پنج زبان فارسی، عربی، انگلیسی، ترکی آذربایجانی و فرانسه نموده‌اند.

در برپایی این کنفرانس پژوهشکده زن و خانواده وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و دیگر نهادهای فرهنگی و تربیتی نیز همکاری و مشارکت دارند.

اولین کنفرانس بین المللی خانواده و تربیت معنوی  در 5 پنل تخصصی شامل «اخلاق و علوم تربیتی»، «فقه و حقوق»، «روان شناسی»، «علوم اجتماعی» و «ارتباطات و رسانه» برگزار می شود.

این کنفرانس ساعت 8:30 تا 18 روز پنجشنبه 28 مهرماه 1401 در قم، پردیسان، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برگزار می‌شود و به همه شرکت کنندگان در روز کنفرانس گواهی معتبر اعطا خواهد شد.