هم اندیشی علمی و اجرایی در گردهمایی کادر پژوهشی مدارس علمیه خواهران تابع استان قم

شناسه خبر : 128017

1401/07/26

تعداد بازدید : 117

هم اندیشی علمی و اجرایی در گردهمایی کادر پژوهشی مدارس علمیه خواهران تابع استان قم
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم، در گردهمایی کادر پژوهشی مدارس تابع استان قم، تلاش همه جانبه را لازمه ایجاد تحول در پژوهش برشمرد و اهتمام ویژه معاونان پژوهش استان و مدارس و کتابداران را در تحقق تحول و ارتقاء مدنظر، عنصر اساسی دانست.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، گردهمایی کادر پژوهشی مدارس علمیه خواهران تابع استان قم، با سخنرانی مدیر و معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان قم و با حضور معاونان پژوهشی، همکاران پژوهشی و کتابداران مدارس علمیه خواهران تابع استان قم در محل این مدیریت برگزار شد.

مدیر حوزه علمیه خواهران قم، با اشاره به موضوع فتنه‌ی اخیر و لزوم ارتقاء علمی-بصیرتی در این خصوص، بر نقش آفرینی خواهران حوزوی و انجام رسالت تبیین و روشنگری تاکید کرد.

خانم عزیزاللهی، تلاش همه جانبه را لازمه ایجاد تحول در عرصه پژوهش استان برشمرد و ضمن بیان برخی موارد برجسته، اهتمام ویژه معاونین پژوهشی مدارس و کتابداران و کارکنان معاونت پژوهش استان را در تحقق تحول و ارتقاء مدنظر عنصر اساسی دانست.

فراهم آوردن زمینه های تسریع در تقریر مقالات سطح۲، تدوین پایان نامه های سطح ۳و رساله های سطح۴، ارتقابخشی به حضور طلاب خواهر در  عرصه های پژوهشی، همایش ها و جشنواره ها، تعاملات گسترده با مراکز پژوهشی، به حد ارائه شفاهی رساندن پژوهش های فاخر، شبکه سازی لازم، توجه به تفاوت وظایف نسبت به طلاب سطح ۳،۲و۴، توجه دادن طلاب به اخلاق و فرهنگ‌پژوهشگری، برگزاری جلسات انگیزشی و شاد، شمارش و ارائه شاخصه های ارزش‌دهی به پژوهشگران، به معاونت پژوهش استان و... از جمله موارد ذکر شده توسط مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم بود.