معاون پژوهشی مدرسه علمیه خواهران صدیقه طاهره(س) نوشهر:

نیازمند تحقیق و پژوهش برای حل معظلات امور بانوان هستیم

شناسه خبر : 127952

1401/07/25

تعداد بازدید : 127

نیازمند تحقیق و پژوهش برای حل معظلات امور بانوان هستیم
معاون پژوهشی مدرسه علمیه صدیقه طاهره (س) نوشهر گفت: بسیاری ازمسائل و معضلات، مربوط به امور بانوان است که مستلزم تحقیق و پژوهش بی وقفه بانوان از جمله طلاب هستیم.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم شادی حسنی، معاون پژوهش مدرسه علمیه خواهران صدیقه طاهره(سلام الله علیها) نوشهر، طی گفتگویی با خبرنگار حوزه، با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی برای طلاب و عموم مردم بیان کرد: مخزن کتابخانه این مدرسه علمیه، دارای وسعت بیست متر بود و در حال حاضر به حدود صد متر گسترش پیدا کرد و کتاب ها به ترتیب شماره و موضوعات دسته بندی شد تا دسترسی طلاب به آنها به راحتی صورت بگیرد و بعد از آن موضوعاتی که کمبود آنها در کتابخانه محسوس بود، شناسایی و جهت خرید اقدام شد.

وی افزود: با توجه به اینکه بسیاری از مسائل و معضلات، مربوط به امور بانوان است و اینکه لزوم ارائه مقالات با عناوین جدید و مطابق با مسائل روز احساس می شود و حل این مسائل تنها به دست خود آنها صورت می پذیرد، این امر مستلزم تحقیق و پژوهش بی وقفه بانوان از جمله طلاب است.

وی افزود: شرکت گسترده خواهران طلبه در جشنواره های مختلف علمی-پژوهشی و نیز چاپ مقالات آنان در مجلات مختلف، نشان دهنده اهتمام آنان به امر پژوهش و به دنبال آن نیاز به توسعه کتابخانه است.

معاون پژوهشی مدرسه علمیه نوشهر خاطرنشان کرد: این مدرسه مجهز به شش عدد رایانه است که به نرم افزار های کتابخانه ای هم چون تفسیر، فقه، اصول و کلام برای استفاده طلاب و اساتید مجهز شده اند.