کارشناس سیاسی و امنیتی در جمع بانوان طلبه:

شستشوی مغزی نوجوانان و حضورشان در اغتشاشات اخیر، نقش رسانه و فضای بی چارچوب مجازی در کشور را نشان می دهد

شناسه خبر : 127936

1401/07/26

تعداد بازدید : 163

شستشوی مغزی نوجوانان و حضورشان در اغتشاشات اخیر، نقش رسانه و فضای بی چارچوب مجازی در کشور را نشان می دهد
کارشناس سیاسی و امنیتی، در جمع طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اراک گفت: ایجاد فضای دو قطبی در کشور، از اهداف دشمن است و شستشوی مغزی نوجوانان و حضورشان در اغتشاشات اخیر، نقش رسانه و فضا بی چارچوب مجازی در کشور را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، نشست بصیرتی-سیاسی با حضور جمعی از طلاب، در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) اراک برگزار شد.

سرهنگ بیاتی از کارشناسان سیاسی و امنیتی در این نشست در سخنانی گفت: اغتشاشات اخیر، با طراحی و با برنامه ریزی قبلی بوده و مرگ مهسا امینی تنها بهانه ای برای اجرای پروژه اغتشاشات بود.

کارشناس سیاسی امنیتی، با بیان اینکه اغتشاشات اخیر با برنامه ریزی قبلی صورت گرفته است و تفاوت هایی با فتنه های سال های قبل داشته، خاطرنشان کرد: در فتنه های قبل، حضور نیروی انتظامی در صحنه، خود آبی بود که برآتش اغتشاشات ریخته می شد، اما در این ماجرا، منفورکردن چهره پلیس و درگیری با این نیروها خود در دستور کار دشمن بود.

سرهنگ بیاتی اظهار داشت: ایجاد فضای دو قطبی در کشور، از اهداف دشمن است که مردم باید هوشیار باشند. حضور رسانه و شستشوی مغزی و در نتیجه حضور نوجوانان کم سن در این ماجرا، از مسائلی است که نقش رسانه و فضاهای بی چارچوب مجازی در کشور را نشان می دهد. همچنین اعتراضات خارج نشین های ایرانی در مقابل سفارتخانه ها، از موارد جدیدی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد.

وی پیروی از ولایت و داشتن بصیرت و نظارت دقیق تر بر فضای مجازی را از ضرورت ها دانست و گفت: آگاهی و بصیرت طلاب خواهر و بصیرت دادن به جامعه، از مهمترین وظایف اقشار خاص جامعه از جمله طلاب است.

در پایان جلسه به سؤالات حضار پاسخ داده شد.