کتاب «شیرسوار» منتشر شد

شناسه خبر : 127701

1401/07/19

تعداد بازدید : 122

کتاب «شیرسوار» منتشر شد
مرکز نشر هاجر؛ ناشر تخصصی زن و خانواده کتاب «شیرسوار» شرح حال سردار شهید حاج جعفر (بهروز) شیرسوار در آینه خاطرات همسر و فرزندان را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، کتاب «شیرسوار» شرح حالل سردار شهید حاج جعفر (بهروز) شیرسوار در آینه خاطرات همسر و فرزندان به قلم حسن و حسین شیردل از سوی مرکز نشر هاجر وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران چاپ و روانه بازار شد.

در بخشی از این کتاب آمده است:

«باید اعتراف کنم مثل امروزمان نبودیم. من به ‌عنوان ‌همسر حاج جعفر شیرسوار می‌گویم صبوری‌مان، ایمانمان، تقوایمان خیلی بیشتر از حالا بود.

گاهی که دورهم جمع می‌شویم هر همسری چه به تلخی و چه به شیرینی از همسرش می‌گوید با خودم فکر می‌کنم ما آن دوره را این‌طور دقیق به یاد داریم، چرا حالا ذهنمان به آن دوران که برمی‌گردد برایمان رؤیا شده است؟

ما چقدر خوب ساخته‌شده بودیم که کنار شوهرانمان این‌قدر قوی ایستاده بودیم. همه‌چیز را تاب می‌آوردیم. شوهرهای ما مگر چند سال سن داشتند؟»

کتاب شیرسوار در 272 صفحه و با قیمت 98,000 تومان به صورت قطع رقعی و با ویراستاری ساجده تقی زاده در سال 1401 از سوی ناشر تخصصی زن و خانواده منتشر و در اختیار دوست‌داران خط جهاد و شهادت قرار گرفته است.

علاقه مندان با مراجعه به فروشگاه اینترنتی مرکز نشر هاجر به نشانی https://hajarpub.ir/ می توانند این کتاب را با تخفیف 20 درصدی و به قیمت 78,400 تومان تهیه کنند.