مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در راهپیمایی مردم بوشهر:

جمهوری اسلامی با تقدیم شهدای مدافع حرم ثابت کرد بزرگترین مدافع حقوق زنان در دنیاست

شناسه خبر : 127692

1401/07/26

تعداد بازدید : 107

جمهوری اسلامی با تقدیم شهدای مدافع حرم ثابت کرد بزرگترین مدافع حقوق زنان در دنیاست
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: جمهوی اسلامی بزرگترین مدافع حقوق زنان در دنیاست و برای حفظ عزت بانوان حتی در کشورهای دیگر حاضر می شود بهترین سربازان خودش از جمله حججی ها و حاج قاسم سلیمانی را برای حفظ شخصیت زنان فدا کند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، خطیب راهپیمایی مردم بوشهر در اعتراض به اغتشاشات اخیر با اشاره به اینکه دشمنان ایران اسلامی اولین بار نیست که دست به فتنه زنده اند و نتیجه ای نگرفته اند، گفت: همانطور که در فتنه های گذشته، بینی دشمنان بر خاک مالیده شد، در این فتنه نیز ملت آزاد ایران با حضور خود و با بصیرت پشت دشمنان را شکستند.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی، خطاب به دشمنان گفت: چون ایران آزاد و مستقل است و چون جمهوری اسلامی ایران، عکس شهید سلیمانی را در سازمان ملل بالا می برد به ستوه آمده اید و زانوان سست شما بیشتر از گذشته به لرزه در آمده است، آری پایان شما نزدیک است و به پایان این خط دارید می رسید.

وی افزود: ملت ایران آزاد است و در بند هیچ استعمار و استکباری نیست، دشمنان، ملت ایران را ذلیل و حقیر میخواهند، ولی ملت ایران با عزت است، کودک این ملت هم عزتمند است و ما همان سخن الهی سیدالشهدا را تکرار می­ کنیم: "ألا وَإنَّ الدَّعيَّ ابنَ الدَّعيِّ قَد رَكَّزَ بَينَ اثنَتينِ بَينَ السُلَّهِ وَالذِلَّةِ وَهَيهاتَ مِنّا الذِلَّةُ" ( شعار حاضرین هیهات من الذله)

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی با بیان اینکه روشن است که بدخواهان تحت حمایت آمریکا و انگلیس در اغتشاشات اخیر دست داشتند، تاکید داشت: آمریکای جنایتکار و زبون و انگلیس خبیث، این روزها نشان دادند که نه مدافع حقوق زنان هستند و نه مدافع آزادی، بلکه همان طور که رهبری عزیزمان فرمودند: دشمنان جلاد ما با ایران قوی و مقتدر سر سازش ندارند و چون می بیند امروز گره های بزرگی از مردم دارد باز می شود که قبلا بنایی بر حل شدن آن نبود، فتنه ای دیگر را به یک بهانه عَلَم کرده اند.

وی افزود: دشمن خونخوار ایران به بهانه آزادی می­ خواهد کشور ما را در جنگ های طولانی فرو برد با تجزیه طلبی و تفرقه مانند کشورهای دیگر که انگلستان تقسیم کرد و همچنان با هم می جنگند و خون هم را می ­ریزند می خواهند این خونریزی را نیز در کشور ایران به راه اندازد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، با اشاره به اینکه ملت ایران همیشه در صحنه بوده اند، گفت: دشمنان ایران کور خوانده اند که بتوانند نقشه شوم خود را در کشور ما عملی کنند و خواب های آشفته اینان تعبیر نخواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی افزود: دشمن، به واسطه تقوا و ایستادگی ملت ما و با پیروی ملت ایران از مکتب اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و نیز از تبعیت ملت ایران از امام(ره) و امام خامنه ای شکست خورده است.

وی اظهار داشت: دشمن منتظر این است که مردم دست از احکام شریعت بردارند و احکام الهی در جامعه کم رنگ شود. احکام الهی همچون پوشش اسلامی، حاصل عمر پیغمبر عظیم الشان و حاصل عمر اهل بیت(ع) ماست و مانند قطر قطره خون سیدالشهدا ارزشمند است. یک یک این احکام مانند نفس های مبارک امام صادق علیه السلام مقدس است. احکام الهی برای جامعه عزت و عفت می آورد. دشمن دنبال این است که عفت و غیرت این سرزمین به زمین بخورد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی در ادامه با توصیه به مسئولین مبنی به خدمت مردم گفت: بزرگترین سرمایه این انقلاب، مردم هستند و لذا مسئولین به فکر مردم باشند و مشکلاتشان را برطرف کنند. همچنان که این عزم وجود دارد و باید بیش از گذشته باشد و باید مردم ببینند که در این سال ها تغییرات جدی در زندگی شان دارد حاصل می شود.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر خطاب به دشمنان و ایادی آنان در داخل کشور گفت: بزرگترین مدافع حقوق بانوان در این کره خاکی، جمهوری اسلامی است. بزرگترین مدافع کرامت و شخصیت و بزرگواری زنان در جهان جمهوری اسلامی است.

وی افزود: نظام اسلامی ایران برای حفظ عزت بانوان حتی در کشورهای دیگر حاضر می شود بهترین سربازان خودش را مثل حججی ها و حاج حسین همدانی ها و مثل سردار سرافراز اسلام سید شهدای مقاومت، شهید حاج قاسم سلیمانی را برای حفظ شخصیت زنان فدا کند.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی افزود: حاج قاسم برای این فدا شد تا داعش بی عفت و بی حیا بر جوامع اسلامی مسلط نشود و سر این اژدها را در عراق و سوریه به زمین کوبیدند و فدا شدن شهدای ما برای حفظ کرامت و حقوق زنان و حقوق بشر بود.

سخنران راهپیمایی مردم بوشهر، با اشاره به این که حاکمیت دشمن در فضای مجازی برای همگان روشن شده است گفت: دشمن از طریق فضای مجازی بر ذهن بخشی از افراد در جامعه تسلط پیدا کرده است و فضایی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب تبدیل به قتلگاه جوانان ما شده است چرا باید بدون کنترل باشد؟

وی تاکید کرد: مسئولین نسبت به ساماندهی فضای مجازی طفره نروند و جدی باشند. مسئولین ملاحظه کاری نکنند. حاج قاسم عزیز فرمود: روزی مصیبت ماست که اهل ملاحظه کاری باشیم.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر با بیان اینکه دشمنی که دارو را بر ما تحریم کرده است، گفت: دشمن به دنبال این است که با کشاندن اقتصاد مردم ما به فضاهای مجازی خارجی بعد از مدتی اقتصاد کشور را نیز به هم بزند و اقتصادی که بر پایه فضای مجازی خارجی باشد با تحریم آن اهرم فشار دیگری بر مردم است.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی با تذکر به مسئولین گفت: فضای مجازی داخلی را هرچه سریعتر فراهم کنید و مردم را توجیه کنید که این مردم انقلابی با شما همکاری خواهند کرد.

وی با اشاره به حرکات بعضی از خواص در فتنه اخیر گفت: بعضی از خواص دیر به خود آمدند و بعضی نیز سنجیده سخن نگفتند. غبار فتنه که فرو می نشیند دیگر جهت گیری خواص فایده ای ندارد ولی برای آخرتشان فایده دارد لذا حتما موضع گیری کنند و شفاف باشند همانطورکه رهبر معظم انقلاب فرمودند و این اغتشاشات و آشوب ها را محکوم کنید و به خیل مردم انقلابی برسید.

خطیب راهپیمایی مردم بوشهر خطاب به دشمنان تاکید کرد: اینجا بوشهر است و استکبار و انگلیس خبیث بداند خلیج فارس، آوردگاه بود و ناو بریجتون شما کمرش شکست. اینجا دیار نادر مهدوی ها و بیژن گردها و دیار رئیسعلی دلواری هاست و در همین دریا نابود خواهید شد و از بین خواهید رفت.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در پایان با قدردانی از زحمات نیروی های امنیتی گفت: نیروهای انتظامی و امنیتی در این روزها برای حفظ امنیت مردم و کشور با جان خود به صحنه آمدند و سلام درود می فرستیم به گلزار شهدای دفاع مقدس و شهدای ترور و شهدای مدافع حرم و مدافع امنیت که همه در راه اسلام و انقلاب به شهادت رسیدند.