موسس مدرسه ام البنین(س) شهر دلوار:

تحصیل علم همراه با معرفت، توفیقی الهی است

شناسه خبر : 127525

1401/07/28

تعداد بازدید : 291

تحصیل علم همراه با معرفت، توفیقی الهی است
امام جمعه خورموج در نشست علمی-معرفتی با عنوان «انگیزه و اهداف طلبگی بیان کرد: افراد زیادی داریم که توفیق تحصیل علوم دینی و آشنایی با معارف الهی را پیدا نمی کنند؛ لذا تحصیل علم همراه با معرفت، توفیقی الهی است.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، نشست علمی-معرفتی "مهارت افزایی تهذیبی" با عنوان «انگیزه و اهداف طلبگی» با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی زاهددوست، امام جمعه شهر خورموج و مؤسس مدرسه ام البنین(س) شهر دلوار، در جمع طلاب و اساتید این مدرسه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین زاهددوست، با اشاره به اهمیت و نقش طلاب در جامعه، اظهار کرد: انسان چه مرد و چه زن، اگر بخواهد در دنیا و آخرت، اهل انسان های سعادتمند باشد و دنیای او، دنیای پر خیر و برکتی و آخرت او نیز حشر و همنشینی او با اولیا و انبیاء خدا باشد، از راه های بدست آوردن این سعادت بزرگ این است که با علم و دانش در دنیا محشور باشد.

موسس مدرسه ام البنین(س) شهر دلوار افزود: اگر انسان اهل علم و اهل یادگیری باشد و در کنار آموختن، علم خود را نشر دهد و به دیگران نیز آموزش دهد، این موارد در تعالی انسان بسیار ارزشمند است.

وی اظهار داشت: هر کسی که در جهت علم و دانش گامی بردارد و حرکتی انجام می دهد، توفیق بزرگ الهی برای او محسوب می شود.

امام جمعه خورموج بیان کرد: افراد زیادی داریم که توفیق تحصیل علوم دینی و آشنایی با معارف الهی را پیدا نمی کنند؛ پس تحصیل علم همراه با معرفت، توفیقی الهی است.